Rodinné
domy

O projekte

Villa Black-White, Košice

súkromný investor, projekt 2014-2017, realizácia 2019

O projekte

Dom Regelsbrunn

súkromný investor

O projekte

Vila Lichardova

Clients / súkromný investor
Skills Used / 3Hdesign

Rekonštrukcia a prístavba rodinnej vily na bratislavských Palisádach, rekonštrukcia krásnej pôvodnej stavby podľa návrh prof. Eugena Kramára. Práca bola potešením.

O projekte

Vila Harmónia

Clients / súkromný investor

Návrh novostavby chaty – víkendového domu v krásnom horskom prostredí Modry – Harmónie. Realizovaná stavba nahradila pôvodnú stavbu malej záhradnej chatky, na jej mieste vyrástla novostavba. Dispozične je riešená táto realizácia ako otvorené obytné podlažie na druhom podlaží a nočná časť so vstupom do objektu je na prízemí. Pohľadovo sa otvárame do každej strany krásneho zeleného okolia.

O projekte

Rezidencia Harmónia

realizácia obnovy býv. reštaurácie z prelomu storočí v lokalite Modra – Harmónia, v súčasnosti je z nej nadštandartná obytná rezidencia
O projekte

Green residence, Stupava

Clients / súkromný investor

Novostavba dvojpodlažného rodinného domu v časti Stupavy, ide o riešenie bývania pre jednu rodinu. Dom je atypický s otvorenou galériou a vstavanou garážou. Obytná denná zóna na prízemí je otvorená do záhrady, spálne na poschodí.

O projekte

Dom v záhradách

novostavba rodinného domu v Bratislave, obytná časť , pracovňa na prízemí, spálne v podkroví, objekt obsahuje v samostatnej časti veľkorozmernú garáž

/foto Jozef Barinka/

O projekte

Dom Brezová

Clients / súkromný investor
Skills Used / KARTELL

Novostavba rodinného domu na Brezovej ul., Martin. Riešime bývanie jednej mladej rodiny v prostredí existujúcej zástavby rodinných domov v blízkosti martinských lesov a potoka.

Scroll to top

Kontaktný formulár

Máte záujem ? Vyplňte kontaktný formulár nižšie